2018

SANDWITCH Jasper ten Hoor

BEZET Laurens Peerenboom | 17 minuten

DYLAN VS JASON: EVIL CLASHES Ronan Postulart | 5 minuten

OPPASSEN Shariff Nasr

2017

SALVATORE Maarten Groen

BESTEMMING BEREIKT Ivar Tillema | 16 minuten

CARNIFEX Bart van Tunen & Peter Verweij

THE HANGMAN Tim Sagl & Bas Geelen

ONDERBEDS Robin de Ridder | 20 minuten

POSE Coen van Beek, Ruwan Heggelman & Vincent Plu | 36 minuten

PRETTY Tristan van Doorn | 2 minuten

PROOI Dick Maas | 108 minuten

SNEEKWEEK Martijn Heijne | 110 minuten

2016

THE WINDMILL MASSACRE Nick Jongerius | 85 minuten

ARRÊT PIPI Maarten Groen | 5 minuten

BESTE VRIENDEN Ruwan Heggelman | 25 minuten

DOORBIJTEN Iman de Vries | 20 minuten

DOODSTIL Jeffrey & Brian de Vore | 5 minuten

ENTITY F Bart van Dekken | 70 minuten

KRISTEN Mark Weistra | 88 minuten

LE LOUP Eché Janga | 5 minuten

2015

UNDER THE APPLE TREE Erik van Schaaik | 19 minuten

LAVABO HOLOCAUST Julian Bloem | 90 minuten

LIJKZANG Bram de Groot & Jesse Verweijen | 29 minuten

DE POEL Chris W. Mitchell | 103 minuten

ROBOTGHOST Wiechert Warntjes | 18 minuten

2014

SOS Simon Pruijn | 5 minuten

ROOD Jasper ten Hoor | 14 minuten

SOMETHING SLENDER Tristan van Doorn | 4 minuten

2013

SUMMERSALE Ruwan Heggelman | 5 minuten

GRIMAS Arjen Rooseboom | 97 minuten

NEDERDOOD Vincent Bouritius | 67 minuten

OMEGA Patrick Haagmans | 110 minuten

ROTTEN ROMANCE Erik Zijlstra | 20 minuten

VIRGO Arjan van Hoorn | 60 minuten

ZOMBIBI Martijn Smits & Erwin van den Eshof | 87 minuten

2012

A ZOMBIE LOVE STORY Philipp Sokolean

THE ALIEN THAT STOLE OUR BEER Wiechert Warntjes | 57 minuten

DESIDERATUM Maikel Nijnhuis | 24 minuten

DODENWOUD Stefan Rops, Gino Kowsoleaa & Jan Meij | 12 minuten

DONKER LICHT Jaap Wijnstok | 6 minuten

MEATING PENNY Ratna Lachmansing & Victor van den Berg

POLONAISE Gonzalo Fernandez & Jasper Masthoff | 16 minuten

2011

TUKKER ZOMBIES Frank Schonewille & Jelle Berlijn | 21 minuten

HARTELOOS Mike Stoffels | 50 minuten

PAASHAAT Boki Mekel | 30 minuten

PAPIER HIER Michiel ten Kleij | 30 minuten

SINT Dick Maas | 85 minuten

THE VEGAN VAMPIRE Suzi Terror | 10 minuten

2010

ZWART WATER Elbert van Strien | 112 minuten

THE BLUE HORSE Roald van der Laan | 99 minuten

THE DARK STRAIN Jan Nanne | 26 minuten

FRISIAN TERROR Bart van Dekken | 75 minuten

THE HUMAN CENTIPEDE Tom Six | 92 minuten

DE KAT, DE KAST EN DE KRIJSENDE VROUW Psycho Cru | 5 minuten

HET SNOEPMONSTER Ruwan Heggelman | 8 minuten

DE TRAP Dennis Alink | 5 minuten

2009

VERKEERDE AFSLAG Mike van Doorn | 25 minuten

BLUE BOY: ALPHA 2.5 Maarten van Druten | 90 minuten

BOCKEREYERS: DE LETSTE ZILVERLING Mike Stoffels | 25 minuten

BROTHER'S KEEPER Martijn Smits | 15 minuten

DE LIFT 2 Roel Welling | 12 minuten

DE LIFT 3: ELEVADOR Lars Damoiseaux | 17 minuten

HARRY DORIGHT'S PRELUDE TO HELL Erwin van den Eshof | 15 minuten

HOOFDGERECHT Erik Zijlstra | 20 minuten

IMPORT Barend de Voogd | 12 minuten

LENTEVELD Lennard Cozijn | 82 minuten

LOVE HURTS Shariff Nasr | 6 minuten

SCHAT, IK GA FIETSEN Psycho Cru | 5 minuten

HET VIRUS Marc Ickx & Marcel Romeijn | 18 minuten

VLEESDAG Bart van Dekken | 8 minuten

2008

ZOMBEER Barend de Voogd & Rob van der Velden | 12 minuten

AMICUS MORTIS VET-TV | 22 minuten

DE BUG Martijn Smits | 15 minuten

DAT HOOFD Johannes Hogebrink | 4 minuten

THE TENANTS Silvain Hooglander | 19 minuten

2007

TIKKEN Robin Peeters | 25 minuten

190605 Haiko Kessels | ? minuten

COMPLEXX Robert A. Jansen | 90 minuten

DOODEIND Erwin van den Eshof | 90 minuten

DRACULA'S FAMILY VISIT Monique Breet | 87 minuten

HAMMERED IN HOLLAND Mike Stoffels | 3 minuten

HET-ZE Saskia Groenhard & Frank Boxman | 6 minuten

HORIZONICA Ramon Etman | 87 minuten

SSSSHHT! Joris van den Berg | 23 minuten

SHORTCUT David Lemmens | 5 minuten

SL8N8 Frank van Geloven & Edwin Visser | 90 minuten

SLICE Marko Kondic | 4 minuten

TEGENWIND Wouter Bakker & Roland Kok | 8 minuten

2006

ZWARTE LIEFDE Psycho Cru | 12 minuten

THE END Eldar Gross | 11 minuten

DE GRIEZELBUS Pieter Kuijpers | 90 minuten

HOOFDMOOT Andre Uniken | 7 minuten

HYSTERIA Edwin Brienen | 82 minuten

KILLING SPREE Haiko Kessels | ? minuten

MANIACS REVOLT Bart van Dekken | 60 minuten

OEGER VET-TV | 30 minuten

OMA'S VERJAARDAG Psycho Cru | 11 minuten

OME WILLUM VS. DE ZOMBIE GEITEBREIER Anthony Moendir | 11 minuten

PUTSIMODO Edwin Hoenselaar | 25 minuten

2005

WOENSDAG Jean-Paul Arends & Bob Embregts | 75 minuten

BARMAGEDDON Merijn Pel & Joris de Jong | 7 minuten

BOTH ENDS BURNING Edwin Brienen | 80 minuten

DE GELE HANDSCHOEN Julian Bloem & Erwin Vrijvogel | 115 minuten

GHOST CITY Floris van Straalen | 200 minuten

IRONICON Joost Nevels | 25 minuten

NIGHTSHOT Peter Hoogendoorn | 25 minuten

PROJECT 24

SLACHTOFFER 3 Haiko Kessels | 11 minuten

THE TEXEL FRETSAW MASSACRE Anthony Moendir | 5 minuten

2004

HET VERBORGEN GEZICHT Elbert van Strien | 15 minuten

HERSENHONGER Andre Uniken | 63 minuten

IRIS Daniel Martherus

JIGSAW Chris W. Mitchell | 8 minuten

THE KILLER TOILET FROM OUTERSPACE Tim van Miert | 2 minuten

LOO HUNTER: ZOMBIE SELECTION Thijs Gloger

DE MAN IN DE LINNENKAST Tallulah Schwab | 10 minuten

OVERLEVING Lex Coppoolse | 20 minuten

THE PACKAGE Jesper Monteny

VANDAAG Mark Weistra | 22 minuten

VISITED Jeffrey & Brian de Vore | 10 minuten

ZOMBIEGORE Maarten van Druten | 90 minuten

2003

ZOMBIE PICNIC Tim van Miert | 5 minuten

DEADLINE Jonathan Kray | 23 minuten

DUIVELS LICHT Jeffrey & Brian de Vore | 18 minuten

FRIGHT-RIDE Jan Woudenberg & Kaspar Guijaux | 5 minuten

FULL MOON Joris Hoebe | 5 minuten

2002

THE WRETCHED Martijn Smits | 13 minuten

2001

R.I.P. Jan Doense | 6 minuten

GRIM Frank Boxman | 16 minuten

2000

HET VISIOEN Jeffrey & Brian de Vore | 7 minuten

GEZICHTSVERLIES Frank Boxman | 5 minuten

LANGE VINGERS Derk Verschoor & Dennis Westenberg

PENTAPHYLLON Arya Tariverdi | 35 minuten

1999

PURE HAAT Steven Geldof | 32 minuten

1998

SWEET SURPRISE Edwin Brienen & Suzanne Jansonius | 17 minuten

DUISTER LICHT Martin Koolhoven | 53 minuten

1997

REFLECTMENT Dennis Bots | 8 minuten

RED RAIN Matthijs van Heijningen jr. | 14 minuten

SCHOP DE EMMER Martin Meijer | 70 minuten

1996

TIME OUT Raymond van Rijn | 30 minuten

THE BITCH IS BACK Tjebbo Penning | 16 minuten

NECROPHOBIA Frank van Geloven & Edwin Visser | 60 minuten

THE PRODIGAL SON Chris W. Mitchell | 27 minuten

RITUAL OF THE DAMNED Mike Redman | 30 minuten

VIOLATOR Raymond van Rijn

1995

ZOMBI 1 Richard Raaphorst | 15 minuten

1994

HEAVEN IS ONLY IN HELL Wim Vink | 92 minuten

1993

BIJLTJESDAG Ka Lun Ip, Tim Kistemaker, Hector | 63 minuten

BLOODY MARY Fulco Lorenzo & Marc van Uchelen | 5 minuten

1992

DE JOHNSONS Rudolf van den Berg | 103 minuten

INTENSIVE CARE Dorna van Rouveroy | 91 minuten

THE KILLER TOSTI FROM OUTERSPACE Fir Suidema | 5 minuten

1991

WAANZIN Arjen van der Lely | 30 minuten

1990

DE GEKASTREERDE HOND Julian Bloem, Erwin Vrijvogel & Bas Herkes | 70 minuten

LUKE SKYWALKER MEETS THE HORROR OF ... Wim Vink | 5 minuten

1989

PIEPERS Arnold Weel & Rogier van der Ploeg | 3 minuten

AMSTERDAMNED Dick Maas | 116 minuten

HALF PAS MIDNIGHT Wim Vink | 31 minuten

1988

PORROR Wim Vink | 6 minuten

FATAAL Arjen van der Lely | 30 minuten

THE GREAT ROCK 'N ROLL MASSACRE Phil van Tongeren & Jan Doense | 5 minuten

IS MENS LEKKER? Hans Plas & Henk Heesemans | 5 minuten

1987

DE WEDDENSCHAP Leon Jansen | 18 minuten

BURP! Wil Wissink | 12 minuten

1986

DANCE MACABRE Wim Vink | 22 minuten

THE END Cor Lievendag | 5 minuten

1985

HET VOCHT Arjen van der Lely | 27 minuten

1984

PANDORA Wim Vink | 33 minuten

1983

DE LIFT Dick Maas | 95 minuten

1982

SURREALISM Wim Vink | 25 minuten

1981

ZOMBIEHORROR Wim Vink | 30 minuten

1977

BLOEDVERWANTEN Wim Lindner | 97 minuten

1972

HORROR Jules Vercammen | 1 minuut

1939

DE SPOOKTREIN Carl Lamac | 70 minuten